licówki

W trosce o piękny uśmiech

Opublikowano dnia Kategoria Zdrowie

Dla większości osób dbających o siebie wygląd to niezwykle ważna kwestia. Chcąc zadbać o urodę i opóźnić procesy starzenia się organizmu, mają do dyspozycji wiele nowoczesnych metod. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na piękny wygląd składa się również śnieżnobiały uśmiech, więc często korzystają z możliwości, jakie daje stomatologia estetyczna.

Do specjalistów z tej dziedziny stomatologii zgłasza się coraz więcej osób, którym zależy na pięknym uśmiechu. W profesjonalnych gabinetach można poddać się różnego rodzaju zabiegom, które mają na celu poprawę wyglądu uzębienia. Wielu pacjentów, nawet tych dbających na co dzień o higienę jamy ustnej, skarży się na to, że ich zęby mają skłonność do żółknięcia. Przyczyniają się do tego w takim samym stopniu skłonności genetyczne, jak i picie czarnej kawy czy palenie papierosów. Takie osoby często decydują się na wybielanie zębów pod kontrolą specjalisty z zakresu stomatologii estetycznej. To bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób na przywrócenie zębom białego koloru. Niektórzy udają się do gabinetów po to, aby uporać się z nico innymi problemami stomatologicznymi. Chodzi tu na przykład o wyrównanie zębów, zmianę ich kształtu, usunięcie przebarwień czy naprawę drobnych uszkodzeń.

Tej grupie pacjentów z pomocą przychodzą licówki pod postacią na przykład porcelanowych płatków przyklejanych na zęby. Zabieg założenia licówek należy do tych, które nie wymagają dużej interwencji ze strony stomatologa, a pozwalają uzyskać zadowalający efekt i przywrócić piękny uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *