sex shop kraków

Sex shop-y wracają do łask!

Opublikowano dnia Kategoria Zdrowie
Sklepy z erotycznymi gadżetami nie mają dobrej prasy wśród naszego pruderyjnego społeczeństwa. Wiele osób wciąż uważa je za wcielone zło i omija je szerokim łukiem. Dla wielu ludzi sama wizyta w takim miejscu jest czymś „nienormalnym” i każdy kto przyzna się np. w towarzystwie znajomych, że odwiedza takie miejsca jak sex shop-y ryzykuje wyśmianiem.

Na całe szczęście mity o sex shopach powoli pryskają. Duża w tym zasługa mass mediów, które otwierają Polaków na świat. Nie bez znaczenia jest tu również pewna zmiana pokoleniowa, która odbywa się na naszych oczach. Oto bowiem starsi Polacy, którzy charakteryzują się bardzo konserwatywnym podejściem nie tylko do seksu, ale także do wszelkich rzeczy związanych z szeroko pojęta erotyką, są zastępowani przez młodych ludzi. A dzisiejsi młodzi ludzie są bardzo otwarci. Otoczeni od najmłodszych lat nowymi technologiami i sprawnie posługujący się Internetem chłoną coraz więcej wiedzy i chcą eksperymentować odkrywając w ten sposób siebie i swoje granice.
Dla żadnego młodego człowieka nie stanowi problemu wyszukanie najbliższego sex shopa. Jeśli taka osoba żądna nowych wrażeń mieszka np. w Krakowie wystarczy, że wpiszę w wyszukiwarkę frazę „sexshop Kraków” i już ma całą listę tego typu sklepów. Z resztą jeśli chodzi o sklepy typu sex shop Kraków jest tu dobrym przykładem, ponieważ w stolicy małopolski znajdziemy naprawdę sporo obiektów tego typu.
I właśnie wydaje się, że w młodych ludziach jest nadzieja, że Polacy nie będą aż tak pruderyjni. Oczywiście odkrywanie swojej seksualności nigdy nie jest sprawa prostą. Aby to zrobić należy przełamać swoje wewnętrzne granice, które od najmłodszych lat są wtłaczane każdemu człowiekowi przez społeczeństwo w którym żyje. Zachodnie wzorce, które od dawna promują to, że warto odwiedzać takie miejsca przebijają się jednak coraz mocniej do świadomości – zwłaszcza tej młodej części naszego społeczeństwa. Przynosi to już pewne zmiany i miejmy nadzieje, że mit złych sex shop-ów powoli będzie odchodził w zapomnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *