produkcja filmowa - reklamy video

Rodzaje reklam video

Opublikowano dnia Kategoria Marketing

Wypromować swoje produkty czy usługi można dzisiaj na wiele sposobów. Stąd wybór reklamy może się okazać niezwykle trudny. Należy wziąć pod uwagę grupę docelową, kanały jakimi najlepiej do nich dotrzeć, jakim językiem najlepiej przekazywać treści oraz oczywiście budżet. Od dawna do promocji wykorzystuje się video. Niestety zwykle spoty reklamowe są dużą inwestycją. Dlatego do niedawna mogły z niej korzystać jedynie ogromne firmy, które stać na sześciocyfrowe inwestycje.

Na szczęście sprzęt do nagrywania jest coraz bardziej powszechny, a młodzi ludzie sami kształcą się w zakresie postprodukcji i montażu. Do nakręcenia spotu, nie jest potrzebna ogromna produkcja filmowa, studio nagrań i cała ekipa filmowa. Równie dobrze można znaleźć freelancera, który nakręci kilkuminutowe relacje z eventów, to jak wygląda firma od środka, doda pasującą muzykę i złoży to w ciekawy filmik. Gotowe nagranie można zamieścić w internecie.

Oczywiście, jeśli zależy nam na czymś więcej, warto zatrudnić specjalistyczną agencję/studio, która zadba o scenariusz, aktorów i ciekawą formę. Taka profesjonalna produkcja filmowa jest świadczona przykładowo przez Grandfox Kraków – http://grandfox.pl/ – które w tym miejscu serdecznie polecam. Jeśli jednak koszty takiego przedsięwzięcia są zbyt wysokie, nie trzeba rezygnować z formy video całkowicie.

Żyjemy w czasach gdzie dobry produkt się nie obroni, jest ich zwyczajnie zbyt wiele. Dlatego odpowiednia reklama jest istotnym elementem prowadzenia własnego biznesu. Aby ktoś kupił produkt, musi się najpierw dowiedzieć o jego istnieniu, a reklama video jest do tego idealnym narzędziem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *