małe dziecko

Pokój idealny małego księcia lub księżniczki

Opublikowano dnia Kategoria Biznes

Pokoje, które urządzamy dla naszych dzieci są często spełnieniem naszych dziecięcych marzeń. Przyjazne pastelowe kolory, radosne wzory, bajkowe elementy to coś, co sprawia że w pokoju niemowlęcia aż chce się przebywać i chłonąć tą magię dzieciństwa.

Samo niemowlę też często wymaga wręcz królewskiego traktowania. Stąd niegasnąca od lat moda na baldachim na łóżeczko. Jest to niepozorny element wystroju a jednak nadaje całemu pokojowi niepowtarzalnego charakteru. Nadaje pokoikowi przytulności a w sytuacji gdy maluszek śpi w sypialni rodziców daje też poczucie spokoju i intymności maluszkowi, który tak bardzo potrzebuje przecież w tym okresie spokojnego snu. Na stronie www.senna-sowka.pl nie tylko znajdziemy szeroki wybór baldachimów ale też bez żadnego trudu skompletujemy pozostałe elementy pościeli do łóżeczka pasujące do niego kolorystycznie. Wszystkie te elementy nadadzą charakteru spójności wnętrzu. Warto też wspomnieć że baldachim do łóżeczka może być wykonany z szyfonu obszytego bawełnianą tkaniną a wtedy oprócz funkcji dekoracyjnej będzie pełnił też funkcję ochronną przed tak niechcianymi przez nas w okresie letnim owadami.

Baldachimy docenią także starsze dzieci. Która dziewczynka nie marzy o łóżku dla prawdziwej księżniczki, w którym może zaszyć się przed całym światem i snuć marzenia. Chłopcy w łóżku z baldachimem poczują się jak w najprawdziwszej bazie która nocą przeistoczy się w miejsce do idealnego wypoczynku.
Niegasnąca od lat popularność tego elementu wystroju świadczy o tym, że baldachim do łóżeczka to element ponadczasowy i z pewnością warto umieścić go w pokoju naszego dziecka.

Zobacz: https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/akcesoria/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *