napoje promocyjne

Napoje promocyjne, które zmieniają twoją firmę

Opublikowano dnia Kategoria Biznes

Wiele firm posiada różne gadżety reklamowe z własnym logo. Gadżety te rozdawane są przy różnych okazjach. Są to drobiazgi, które mogą przydać się obdarowanemu, ale nie wtedy jeżeli ma ich już kilka sztuk. Toteż ceniące się firmy szukają innych, lepszych rozwiązań na reklamowanie swojej firmy szerszej społeczności.

Takim dość niebanalnym pomysłem jest umieszczanie nazwy, lub logo danej firmy na koszulkach, parasolach, reklamówkach, torbach na zakupy a nawet na artykułach spożywczych jak cukierki czy napoje. Cukierki zazwyczaj mają powodzenie podczas imprez zorganizowanych dla dzieci. Natomiast umieszczenie logo na napojach będzie skuteczniejsze w szerszej reklamie. Napoje reklamowe znajdą uznanie podczas służbowych spotkań, imprez zakładowych, wyjazdów integracyjnych w plener, bądź jako próbka do degustacji jeżeli są to nowe, nie znane szerszemu gronu napoje. Takimi napojami może być na przykład woda mineralna smakowa, ale z nowym smakiem, napój energetyczny czy też izotoniczny.

Najczęściej logo na napojach i innych produktach spożywczych umieszczają duże sklepy. Mają one własną markę, a towary z umieszczonym logo są znacznie tańsze, co nie znaczy gorsze. Każdy nowy smak napoju jest skutecznie reklamowany, a co najważniejsze wystawia się go w cenie promocyjnej. Latem napoje promocyjne mają największy popyt, szczególnie gdy spędzamy czas na powietrzu, uprawiamy sporty wysiłkowe, lub też podczas upałów.
By napoje reklamowe i promocyjne znalazły uznanie wśród konsumentów muszą mieć walory smakowe nie gorsze niż ich pierwowzory. Odpowiednio wyeksponowane i zareklamowane przyciągną uwagę konsumenta, a atrakcyjna cena spowoduje wzrost zainteresowania. Dobrym pomysłem jest wystawianie próbek do degustacji,  oraz ofiarowanie próbek jako gratis do innego zakupionego towaru. Większość obdarowanych   na pewno nabędzie dany napój jeżeli oczywiście okaże się smaczny.

Zobacz też: Napoje promocyjne | Oh Drink

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *