rolety-oraz-zaluzje-bardzo-dobrze-ukryja-nas-przed-wzrokiem-sasiadow

Między domem a ulicą

Opublikowano dnia Kategoria Dom

Po wprowadzeniu się do nowego domu czy mieszkania, najczęściej zajmujemy się jego urządzaniem Nie zawsze odpowiada nam obecny kolor ścian, niektóre sprzęty wymagają naprawy lub zupełnej wymiany, obecny układ niektórych elementów nie pokrywa się z naszymi oczekiwaniami bądź okazuje się, że w nocy światła z zewnątrz utrudniają sen. O ile w poprzednich przypadkach rozwiązanie jest czasochłonne i wymaga wielu przemyśleń, ostatni przypadek jest stosunkowo prosty i szybki w rozwiązaniu.

Jeżeli zależy nam głównie na zachowaniu prywatności, możemy poprzestać na zawieszeniu w oknie zasłon. Unikniemy w ten sposób niechcianych spojrzeń do wnętrza naszych domów z ulicy czy bloku obok (co w przypadku takiego miasta jak Kraków jest bardzo częstym zjawiskiem). Jeżeli jednak zależy nam także na ograniczeniu dostępu światła, warto wybrać coś bardziej szczelnego.

W tym celu warto zainwestować w rolety. W asortymentach sklepów dostępne są rolety do przyklejenia, a także do przywieszenia na okno – nie niszczą one więc jego ramy ani ścian. Pozwalają na umiarkowane ograniczenie dostępu światła, a także mogą stać się świetnym dopełnieniem wystroju, jeśli ich kolor komponuje się z kolorystyką wnętrza.

Jeżeli jednak zależy nam na osiągnięciu prawie zupełnej ciemności, najlepiej będzie kupić żaluzje, które pozwalają na regulowanie dostępu światła. Podobnie jak rolety, dostępne są w wersji do przyklejenia, lecz także do montażu. Dzięki nim nie straszne nam będzie ostre słońce czy światło ulicznych latarni – można bez problemu się od nich odgrodzić.

W Krakowie solidne rolety i żaluzje marki Krakżal znajdziemy na http://wolakrakzal.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *