herbata konopna

Konopie

Opublikowano dnia Kategoria Dom, Zdrowie

Coraz więcej krajów legalizuje marihuanę ze względu na jej niesamowite lecznicze właściwości, które wychodzą na jaw. Marihuana przestaje być widziana jako niebezpieczny narkotyk i używka, ale także jako lek na wiele poważnych chorób i schorzeń.
Wytwarzane z konopi produkty takie jak olej konopny są szczególnie zbawienne w przypadku wszelkich nowotworów. Naukowcy udowadniają, że olej z konopi, na przykład olej cbd, pomaga leczyć następujące rodzaje nowotworów: raka mózgu, raka piersi, raka prostaty, raka płuc, raka krwi, raka jamy ustnej, raka krwi, a także raka trzustki. Substancje zawarte w oleju hamują rozrost komórek nowotworowych i niszczą je, a do tego zapobiegają powstawaniu nowych.
Więc w co wierzyć? Przede wszystkim należy pamiętać, że medycyna nadal się rozwija, nie poznaliśmy jeszcze wielu dziedzin i leków na całe mnóstwo chorób. Substancje uznawane do tej pory za narkotyki mogą pokazać także swoje dobre strony – tak jak w przypadku konopi i marihuany. Naukowcy udowodnili, że odpowiednio wykorzystana i przygotowana roślina przestaje być szkodliwą używką, a staje się bardzo dobrym lekarstwem na niebezpieczne nowotwory. Używanie oleju z konopi byłoby świetnym uzupełnieniem innych rodzajów leczenia, na przykład chemioterapii i znacznie polepszałoby wyniki. Może być także stosowany oddzielnie, co sprawia, że leczenie byłoby o wiele tańsze, a także można go używać w celach profilaktycznych.
Na europejskim rynku pojawia się coraz więcej produktów z konopi, na przykład herbata konopna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *