kocyk minky

Kocyk z minky – ciepło okrycia w chłodne dni

Opublikowano dnia Kategoria Dzieci

Przyszła już chłodna jesień. Za oknami zimno i pada deszcz. Jeśli jesteśmy rodzicami maluszków właśnie o tej porze roku będziemy chcieli zadbać o ich okrycie w wózku na spacerze.
Pracownie zajmujące się szyciem wychodzą na przeciw oczekiwaniom rodziców i proponują kocyk z minky. Jest do dobry wybór, ponieważ asortyment takich kocyków jest ogromny na rynku. Kocyk minky wykonany jest najczęściej z jednej strony z atestowanej bawełny, a z drugiej z polaru minky. Jest on przyjemny w dotyku i miękki, przez co dzieci go uwielbiają. W środku kocyka znajduję się wypełnienie, które w zależności od pory roku może być cieńsze lub grubsze.
W sklepach stacjonarnych i internetowych można samemu wybrać kolor polaru oraz wzór bawełny. Dzięki temu okrycie będzie podobać się dziewczynkom i chłopcom. Kocyk minky sowy to propozycja dla maluszków w każdym wieku, ponieważ nasze pociechy pokochają te nocne zwierzęta.
Możemy być pewni, że kocyk stanie się nierozłącznym przyjacielem w zimne dni i wieczory. Okrycie również znajdzie swoje zastosowanie w łóżeczku zamiast kołderki. Jest nie tylko funkcjonalny, ale również spełni efekt dekoracyjny w pokoju dziecka.
Jest to świetny prezent od chrzestnych, wujów, ciotek i dziadków dla dzieci bez względu na ich wiek. Różnorodność wymiarów i kolorów zapewni okrycie maluszkom, przedszkolakom oraz nastolatkom.
Nawet dorośli chcą mieć dla siebie kocyk z minky. Pełni on funkcję narzuty na łóżko w sypialni, ale również podczas zimowych dni będzie grzał zimne stopy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *