spory popyt na nowe mieszkania na Ruczaju

Gdzie szukać tańszych mieszkań w Krakowie?

Opublikowano dnia Kategoria Dom

Wynajmujesz mieszkanie w stolicy małopolski i stwierdzasz, że najwyższy czas na zakup czegoś własnego? Właśnie dostałeś propozycję pracy w prężnie rozwijającej się krakowskiej firmie i rozglądasz się za jakimś lokum? Skusiła Cię bogata oferta edukacyjna Krakowa, wybierasz się tutaj na studia i nie masz gdzie mieszkać? Jeśli należysz do jednej z tych osób, to warto byś znalazł mieszkanie dla siebie. Może zainteresują Cię nowe mieszkania na Ruczaju a może w Nowej Hucie.

Zacznijmy od tego, iż miasto to ze względu na swoją imponującą wielkość oraz liczbę mieszkańców, ma naprawdę bardzo bogatą ofertę nieruchomości. Mieszkania w Krakowie znajdą oczywiście i zainteresowani wynajmem, jak i Ci zainteresowani tylko i wyłącznie kupnem czegoś na własność. Tysiące wciąż napływających ofert mamy zarówno na rynku pierwotnym, czyli chodzi o mieszkania nowe, jak również z rynku wtórnego, czyli mieszkania używane. Z całą pewnością i Ty odszukasz idealne mieszkania w Krakowie. Musisz tylko zdecydować czy chcesz nowe mieszkania od dewelopera czy używane z rynku wtórnego. Co ciekawe, coraz częściej okazuje się, że mieszkania deweloperskie wychodzą taniej niż w istniejących od lat blokach. Tak jak sugeruje tytuł tego artykułu, tutaj skupimy się na mieszkaniach sensowniejszych dla naszego portfela.

Musimy wiedzieć, że tańsze nieruchomości znajdziemy na obrzeżach miasta oraz w dzielnicach oddalonych od centrum. W Krakowie będą to między innymi Nowa Huta czy Wzgórza Krzesławickie. Ze względu właśnie na odległość od centrum mieszkania tam kupimy znacznie taniej niż na przykład w Śródmieściu czy Krowodrzy. Dobre cenowo są również nowe mieszkania na Ruczaju – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/ruczaj/karta-informacyjna – choć oczywiście są droższe niż w Nowej Hucie, to jednak lokalizacja ta cieszy się sporym zainteresowanie. Można powiedzieć, że Ruczaj to nowoczesne osiedle, na które są chętni.

Bardzo często niższa cena wiąże się ze słabiej rozwiniętą komunikacją miejską w danej dzielnicy, co w przyszłości może oczywiście, przy takim tempie rozwoju miasta, zmienić się na lepsze, więc nie do końca warto się tym kierować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *