aranżacja mieszkania

Architekt wnętrz – ciekawa praca

Opublikowano dnia Kategoria Praca

Jednym z najczęściej wybranych kierunków na uczelniach artystycznych jest architektura wnętrz. Kierunek ten cieszy się niezwykłą popularnością z kilku ważnych względów. Po pierwsze- projektowanie wnętrz jest usługą, która cieszy się ogromną popularnością na rynku usług, jest więc wysoce prawdopodobne, że absolwent tego kierunku znajdzie dobrą pracę, jako specjalista w swojej dziedzinie i otrzyma za nią godne wynagrodzenie.

Architekt wnętrz, zarabia średnio około 3000 zł miesięcznie. Jest to przyzwoite wynagrodzenie, zwłaszcza, że architekci, którzy posiadają już doświadczenie i są kilka lat na rynku, zarabiają zdecydowanie powyżej tej przeciętnej. Projektowanie jest dziedziną kreatywną. Ludzie, decydujący się na wykonywanie tego zawodu w przyszłości, mają przed sobą wizję ciekawej pracy, dostarczającej im satysfakcji z tego co robią. Projektowanie niesie za sobą także szansę na ciągły rozwój.

„Każdy projekt, jest bowiem swego rodzaju nowym wyzwaniem i można na niego spojrzeć z kilku różnych perspektyw.” – zauważa architekt pracujący na co dzień w krakowskim biurze projektowym Orange Studio. Architektura wnętrz to dziedzina, w której bardzo ważne są relacje między klientem zlecającym a podejmującym się zlecenia projektantem. Jeśli mamy odpowiednie podejście do ludzi, jesteśmy po trosze artystami i po trosze psychologami, możemy być pewni, że zadowoleni klienci zapewnią nam marketing szeptany.

Telefony i adresy mailowe do sprawdzonych architektów, krążą często od rąk do rąk i miastach w całej Polsce. Architektura wnętrz jest atrakcyjnym wyborem, dla kreatywnych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *